W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie.
Zamknij

Aplikacja Panel Sklep

Opis Aplikacji

Panel Sklep to aplikacja dedykowana dla Ciebie (sklepu internetowego). Służy do potwierdzania dostępności towaru oraz do podglądu statusu wniosku kredytowego klienta. Aplikacja umożliwia np. odczytanie numeru listu przewozowego umowy wysłanej kurierem do klienta.

Aby zalogować się do Panelu Sklep należy wejść na stronę: https://sklep.eraty.pl/. W celu zalogowania się należy wpisać hasło i login który otrzymałeś od opiekuna Santander Consumer Bank.

Instrukcja Obsługi Panel Sklep: https://www.eraty.pl/downloads/Instrukcja_obslugi_Panelu_Sklep_z_Generatorem.pdfLogowanie - odzyskiwanie hasła

Proces logowania - W polu Login, Hasło, Nr sklepu należy podać dane otrzymane od opiekuna Santander Consumer Bank S.A, z którym Państwo podpisywali umowę.


Zapomniane hasło do systemu Panel Sklep można odzyskać korzystając ze strony: https://sklep.eraty.pl/PanelSklepHaslo

Kontakt | Pliki Cookie | Strona Główna | Strona Główna Santander Consumer Bank S.A.
© Wszystkie prawa zastrzeżone Santander Consumer Bank S.A. 2013

Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Strzegomska 42c, zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000040562, o kapitale zakładowym wpłaconym w całości w wysokości 520.000.000,00 zł, REGON: 930695605, NIP: 527-20-45-102.